Wyciągnij dłonie i chwyć marzenieParafrazując odpowiedź na pytanie: „O której zamykają wesołe miasteczko?” stwierdzamy: „Rok szkolny będzie trwał do 22 czerwca”. Tego dnia Uczniowie i Pracownicy uchwycili swoje myśli i zapisali je, kończąc zdania:

„Dzień w mojej szkole, który chciał(a)bym, aby się powtórzył to…”; „W mojej szkole nauczyłem(am) się, że…”; „Najciekawsze dni w mojej szkole, to…”; „Szkolne wydarzenie, które sprawiło, że poczułem(am) dumę z siebie to…”. Słowa piosenki z repertuaru Beaty Kozidrak „Wyciągnij dłonie i chwyć marzenie” w wykonaniu Oskara Pawelca z klasy I, rozpoczęły finalny moment, w którym chwycone w dłonie kolorowe balony wypełnione helem i karteczkami z odręcznymi zapiskami wspomnień i marzeń powędrowały w stronę Słońca!

Łzy wzruszenia, okrzyki i gesty radości wypełniły szkolny dziedziniec, dały upust emocjom całorocznych zmagań w dążeniu do gwiazd. Początek roku i jego zakończenie połączyła idea szkoły wpisana z koncepcję pracy Kaizen.edu. Żyjemy, więc dysponujemy czasem, który przeznaczamy na wartości ponad czasem w Samorządowej Szkole Podstawowej w Ostojowie, gm. Suchedniów. Dziękujemy Panu Dariuszowi Miernikowi, wiceburmistrzowi MiG Suchedniów, za współuczestnictwo!


Numer konta Rady Rodziców:

46  8520  0007  2001  0000  0316  0001

  1. Home
  2. Kontakt
  3. Portfolio
  4. Koncepcja
  5. Wesprzyj