Zabawa karnawałowa


            W sobotnie przedpołudnie, 12 stycznia rozpoczęła się długo oczekiwana przez uczniów naszej szkoły zabawa karnawałowa. Sala gimnastyczna zamieniła się w niezwykłą krainę pełną wróżek, księżniczek, motylków, smoków, rycerzy oraz innych barwnych postaci ze znanych bajek. Nasze szczególne zainteresowanie wzbudziły starannie przygotowane stroje rodziców. Dodatkowo w ten wyjątkowy dzień wprowadzili nas w zaczarowany świat i baśniową atmosferę.
          Wspaniałą zabawę zapewniła nam oprawa muzyczna Mateusza Jeziorskiego, który już od pierwszych taktów muzyki zagrzewał do zabaw, korowodów tanecznych. Bal obfitował w wiele atrakcji. Uczniowie sprawdzali swoje umiejętności taneczne. Ani na chwilę nie można było liczyć na nudę. Odbyliśmy muzyczną podróż do światowych stolic. Tańczyliśmy kaczuszki, walca wiedeńskiego, kankana, polkę oraz tradycyjny taniec grecki-zorbę. Pląsy na parkiecie wyczerpały siły tancerzy. Uczniowie z uśmiechami na twarzach udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców. Pyszne słodkości szybko zregenerowały siły. Po krótkiej przerwie rozpoczęła się dalsza część karnawałowych szaleństw.
        Wspólna zabawa była miłym podsumowaniem półrocznych trudów i zmagań uczniów z nauką. Nie ma nic cenniejszego niż uśmiech, który maluje się na buziach rozbawionych dzieci. Już z niecierpliwością czekamy na kolejny bal karnawałowy.
Składamy serdeczne podziękowania Rodzicom za zaangażowanie, przygotowanie pięknych strojów i poczęstunku.

Numer konta Rady Rodziców:

46  8520  0007  2001  0000  0316  0001

  1. Home
  2. Kontakt
  3. Portfolio
  4. Koncepcja
  5. Wesprzyj