Sukcesy plastyczne uczennic klas I-III SSP w Ostojowie

Ekologia, czyste środowisko, piękna okolica, troska o miejsce, w którym mieszkam i uczę się. Przewodnie hasła konkursu miejskiego oddział Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Suchedniowie „Dbam o swoje miasto” kierowały wyobraźnią dzieci, tak by jak najpełniej zobrazować temat zaangażowania w lokalne działania ekologiczne. Komisja w składzie: Karolina Gałczyńska-Szymczyk, Magdalena Przyjemska, Alicja Wikło i Jacek Odzimek oceniła 49 prac przyznając w kategorii klas 0-III wszystkie miejsca uczennicom klas I-III SSP w Ostojowie.
Laureaci klasy 0-III
I miejsce – Gabriela Chłopek z kl. III, Wiktoria Nowak z kl. I,
II – Oliwia Pawelec z kl. II,
III – Gabriela Turska z kl. I,
wyróżnienia: Kornelia Bujnowska z kl. II, Julia Paszkiel z kl. II, i Hanna Rogala z kl. II.
Przesłanie tych prac wykonanych różnymi technikami było najbardziej zgodne z tematem, zachęcało do proekologicznych postaw.
Podczas wręczania nagród w siedzibie suchedniowskiego oddziału TPD obecni byli organizatorzy, komisja konkursowa. Wyróżnieniem dla laureatów konkursu była obecność burmistrza Cezarego Błacha, który wręczył cenne nagrody sfinansowane z projektu pn. „Z ekologią za pan brat, by był piękny ten nasz Świat” w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich (FIO). Konkurs ten to wspaniały pomysł by od najmłodszych lat kierunkować myśli na proekologiczne postawy i zachowania, które teraz i w przyszłości staną się źródłem działań przyjaznych dla środowiska.

Numer konta Rady Rodziców:

46  8520  0007  2001  0000  0316  0001

  1. Home
  2. Kontakt
  3. Portfolio
  4. Koncepcja
  5. Wesprzyj