Dziękujemy

Jest na świecie tyle rzeczy,

za które nie można zapłacić żadnymi pieniędzmi,

tylko radością, pamięcią i słowem

DZIĘKUJEMY

 

Dyrektor, nauczyciele i uczniowie składają serdeczne podziękowania za okazaną pomoc oraz wsparcie rzeczowe i finansowe.

Dziękujemy Rodzicom uczniów: Panu Szymonowi Wydrychowi, Bogdanowi Działakowi, Państwu: Materkom, Tsaturyanom, Kinsmanom, Rogalom, Paniom: Agnieszce Wikło, Monice Dulębie, Wiesławie Moćko.

Dziękujemy Sponsorom: Bankowi Spółdzielczemu w Suchedniowie, Przedsiębiorstwu Usługowo Specjalistycznemu "TERMATEX" Sp. z o.o., Panu Jarosławowi Szewczukowi Prezesowi Zarządu Curmed Sp. z o.o. w Białej Podlaskiej, Fundacji „Pomóżmy marzeniom”, Suchedniowskiej Korporacji Samorządowej, Pani Helenie Krzysztofik, Pani Beacie Działak, Panu Mariuszowi Swatowi.

 

 

 

Okazana przez Państwa hojność jest dowodem na to, że nigdy nie pozostajemy osamotnieni w naszych codziennych zmaganiach, że zawsze możemy na Państwa liczyć. Dzięki Państwu zrealizowaliśmy ogrzewanie laboratorium przyrodniczego, zakupiliśmy szafki dla uczniów do szatni, odnowiliśmy jadalnię, otrzymaliśmy stypendium naukowe, bilety do teatru i kina na projekcję w 3D, paczki żywnościowe, materiały papiernicze oraz komody, drewniane donice, materiały dydaktyczne - atlas świata i atlas Polski.

 

To dzięki Wam , Drodzy Rodzice i Sponsorzy, nasz szkolny świat staje się bardziej radosny.

 

Wielkanocny Kiermasz Świąteczny w SSP w Ostojowie

Wielkanocny Kiermasz Świąteczny przygotowali kolejny już raz uczniowie szkolnej świetlicy plastycznej pod kierunkiem opiekuna p. Bożeny Kaniewskiej. Już miesiąc wcześniej dzieci zaczęły tworzyć ozdoby: koguciki i kurki na wydmuszkach, robić zajączki, kleić kolorowe kartki. Proces ten służy rozwijaniu zdolności manualnych, kultywowaniu tradycji, tworzeniu społecznych więzi. Pani Wiesława Moćko, babcia Zuzi wykonała na rzecz kiermaszu misternie haftowane kartki świąteczne, koszyczki wielkanocne , zajączki i pisanki za co serdecznie dziękujemy.

 Otwarcie kiermaszu jest długo oczekiwaną chwilą. Wszyscy zaangażowani w prace przy ozdobach zmieniają wówczas swoje role – stają się sprzedawcami swoich produktów. Jest to nauka przedsiębiorczości. Zachęcanie potencjalnych klientów do kupna, podobnie jak liczenie zarobionych pieniędzy jest źródłem zadowolenia z efektów swojej pracy. Pieniądze z kiermaszu są przeznaczone na zakup najpotrzebniejszych materiałów plastycznych do świetlicy, głównie materiałów do wykonywania ozdób na kolejny kiermasz.

Wszystkim, którzy wsparli nasze działania poprzez zakup naszych prac, bardzo dziękujemy.

Numer konta Rady Rodziców:

46  8520  0007  2001  0000  0316  0001

  1. Home
  2. Kontakt
  3. Portfolio
  4. Koncepcja
  5. Wesprzyj